• WARSZAWA - tel. 22 620 78 10
  • KATOWICE - tel. 32 351 84 95

O NAS

HISTORIA FIRMY

Historia naszej firmy sięga marca 1999 roku. Otworzyliśmy wówczas przy ulicy Orlej w Warszawie nasz pierwszy salon pod nazwą Big&Tall. Od tamtego czasu oferujemy szeroki wachlarz odzieży męskiej w rozmiarach od 3XL do 8XL. W roku 2014 rozszerzyliśmy naszą działalność tworząc salon w Katowicach.

Początkowo oferowana przez nas odzież pochodziła głównie z USA i krajów europejskich, gdyż polscy producenci nie brali pod uwagę potrzeb mężczyzn o niestandardowych wymiarach. Podjęliśmy wtedy wyzwanie przekonania rodzimych producentów, że warto pomyśleć o większych rozmiarach. Efektem tych negocjacji są oferowane w naszych salonach unikalne sylwetki C i D szyte specjalnie dla nas przez  firmy Bytom i Vistula, a także produkty firm Divest, Omega, Sempre i Jupiter.

Stawiamy na wysokogatunkowe oraz naturalne tkaniny  zapewniające komfort użytkowania i doskonały design.
W 2015 roku nazwa naszych salonów uległa zmianie i od tamtego czasu działają one pod szyldem „Big Look”.

 

NASZA MISJA

Misją „Big Look” jest przełamywanie stereotypów dotyczących mężczyzn o nietypowych sylwetkach. Wielu z nich uważa, że moda męska w dużych rozmiarach i dobry styl nie idą w parze – my staramy się przekonać, że nie ma nic bardziej mylnego.
Nie bez powodu kierujemy się naszym hasłem, że moda jest dla każdego!

Z pasją i zaangażowaniem potrafimy stworzyć dla każdego Klienta odpowiednią stylizację, która podkreśla atuty i jednocześnie tuszuje wady sylwetki. Chcemy aby każdy Klient, który ma problemy ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru czuł się w naszych propozycjach nie tylko komfortowo, ale również wyjątkowo i stylowo.

 

Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdej chwili w ustawieniach przeglądarki. POLITYKA PRYWATNOŚCI