• WARSZAWA - tel. 22 620 78 10
  • KATOWICE - tel. 32 351 84 95

Pima Cotton – najwyższa jakość bawełny

Pima Cotton charakteryzuje się długim włóknem, miękkością, delikatnością, a zarazem odpornością na mechacenie się. Ta wyjątkowa i mocna tkanina pochodzi z ekologicznych upraw w Peru, gdzie produkowana jest bez używania jakichkolwiek substancji chemicznych. Dzięki temu nie powoduje alergii. Produkty wykonane z Pima Cotton są bezpieczne dla naszej skóry.

 

W salonach Big Look (Warszawa/Katowice) oferujemy Państwu spodnie firmy Pierre Cardin w kolorze czarnym, które wykonane są właśnie z tej wyjątkowej tkaniny. Przy okazji zachęcamy Państwa, by zwracać uwagę na wielkie kartonowe metki, które zazwyczaj szybko ucinamy i wyrzucamy do kosza. To właśnie na nich często możemy wyczytać pochodzenie, bądź rodzaj tkaniny, z których wykonany jest produkt. Zazwyczaj informacje podane są w języku angielskim, jednak warto zapoznać się z treścią metki, by dowiedzieć się czegoś interesującego o walorach tkaniny. Oczywiście w każdym momencie warto poradzić się naszych wyspecjalizowanych sprzedawców, którzy pomogą i rozwieją wszelkie wątpliwości.

 

prima cotton

 

 

Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdej chwili w ustawieniach przeglądarki. POLITYKA PRYWATNOŚCI