• WARSZAWA - tel. 22 620 78 10
  • KATOWICE - tel. 32 351 84 95

Sylwestrowe stylizacje

Podczas sylwestrowej nocy większość z nas spędzi go z rodziną i przyjaciółmi. Jak ubrać się na zwykłą domówkę oraz na elegancki bal? Oto stylizacje sylwestrowe dla mężczyzn przygotowane przez naszych specjalistów!

 

#1

To zestaw na niezobowiązującą zabawę, domówkę lub klub. Casualowe spodnie plus sportowa marynarka sprawią, że poczujemy się luźno i nie będziemy skrępowani podczas tanecznej imprezy. Mucha i poszetka nadadzą całości wykwintnego uroku.

 

sylwestrowe-stylizacje-1

 

#2

Oto kolejna propozycja luźniejszego zestawu dla „opornych” i zbuntowanych. Biel koszuli i szarość i czerń nadadzą szyku, ale jednocześnie spowodują, że będziemy wyglądali elegancko i „świeżo”. czerwona kontrastowa mucha da znać wszystkim, że na imprezę przyszliśmy z niebywałą energią, która mamy zamiar spożytkować podczas tańców.

 

sylwestrowe-stylizacje-2

 

#3

Jak ożywić biznesową marynarkę, by stała się wizytowa? Wystarczy kilka dodatków takich jak mucha, poszetka, pasek oraz buty, aby uzyskać pożądany efekt. W takiej stylizacji śmiało możemy wyjść potańczyć do modnego miejsca w mieście i szaleć do białego rana.

 

sylwestrowe-stylizacje-3

 

sylwestrowe-stylizacje-4

 

#4

Oto propozycja dla mężczyzn ceniących sobie elegancję i przywiązanie do klasycznej tradycji, a także dbających o to, by dobrze dopasować się do balowych sukienek swoich partnerek.

 

sylwestrowe-stylizacje-5

 

#5

Ta sylwestrowa stylizacja jest przeznaczona dla mężczyzn, którzy wybierają się na wielką noworoczną galę.

 

 

sylwestrowe stylizacje - 6

 

#

Podpowiadamy, że nie tylko biel koszul sprawdzi się na imprezach sylwestrowo-noworocznych. Wszelkie odcienie koloru blue będą idealnie pasowały do wszelkich kolorów garniturów i marynarek, które założymy.
Każdy z nas wie jak ważną rolę odgrywają dodatki. Pamiętajmy, aby kolorystyka dodatków podkreślała kolor garnituru, czy marynarki, a także była adekwatna do rodzaju uroczystości. Sylwestrowa noc z pewnością będzie wymagać wizytowego krawatu, bądź jedwabnej muchy. Idealnym uzupełnieniem naszej stylizacji będzie kontrastowa poszetka.

 

sylwestrowe stylizacje - 7

 

sylwestrowe stylizacje - 8

 

sylwestrowe stylizacje - 9

 

sylwestrowe stylizacje - 10

 

 

 

Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdej chwili w ustawieniach przeglądarki. POLITYKA PRYWATNOŚCI