Poradnik BigLook - Kwiecista koszula ? - Big Look - moda męska w dużym rozmiarze
  • WARSZAWA - tel. 22 620 78 10
  • KATOWICE - tel. 32 351 84 95

Poradnik BigLook – Kwiecista koszula ?

Nęci kolorami i florystycznym wzornictwem a jednak z czym zestawić? na jaką okazję? czy aby nie jest zbyt mało męska ?

Oto pytania, które zadaje sobie każdy mężczyzna przed podjęciem decyzji o  jej kupnie.

 

Jesteśmy absolutnie na tak, ! szczególnie że ten rodzaj koszul promowany jest przez znanych projektantów na światowych wybiegach i ma się doskonale w bardzo wielu stylizacjach.

 

Kwiecista koszula jest przede wszystkim oryginalna, potrafi nadać zupełnie nową jakość i świeżość wszystkim klasycznym marynarkom i spodniom. Będzie manifestem wyczucia stylu i przełamie stereotypowe spojrzenie na męską garderobę.

 

Kwiecistą koszulę najlepiej założyć do sportowej dobrze skrojonej marynarki, skórzanej kurtki, kardiganu casualaowych kolorowych spodni i jeansów. Pamiętajmy jednak, że taka koszula nie będzie dobra na co dzień do pracy ale na popołudniowe wyjście z przyjaciółmi czy też mniej zobowiązujące spotkanie biznesowe już tak.

 

Kolorystyka takiej koszuli powinna być spójna z resztą garderoby, a także nawiązywać do pory roku, np. kwiecistą hawajską koszulę załóżmy na wakacje i plaże a delikatniejszy i bardziej stonowany print zostawmy na porę jesienno-zimową. I pamiętajmy : NIGDY nie zakładajmy kwiecistej do luźnych spodni dresowych, bojówek czy bermudów ,bo całość będzie niespójna i niechlujna. Uważajmy również aby spodnie nie były kraciaste czy też w inny wyrazisty wzór. Wybierajmy spodnie o stonowanych kolorach  nawiązujących kolorystycznie do całości stylizacji oraz bez wzorów. Unikniemy w ten sposób przesady, która może jest dobra i stosowna na wybiegach ale nie na ulicy i w życiu codziennym.

 

Koszula kwiecista nie jest przesłodzona i nie jest „damska”- nie myślmy schematycznie,  bo ona jest ożywcza , intrygująca i bardzo trendy. Moda jest po to, by dać upust własnej wyobraźni, pokazać ze jesteśmy otwarci i mamy dystans do otaczającej nas rzeczywistości. Polecamy !!!

 

kwiecista koszula