Poradnik Big Look #7: Sylwestrowe stylizacje

Podczas sylwestrowej nocy większość z nas spędzi go z rodziną i przyjaciółmi. Jak ubrać się na zwykłą domówkę oraz na elegancki bal? Oto stylizacje sylwestrowe dla mężczyzn przygotowane przez naszych specjalistów!

#1

To zestaw na niezobowiązującą zabawę, domówkę lub klub. Casualowe spodnie plus sportowa marynarka sprawią, że poczujemy się luźno i nie będziemy skrępowani podczas tanecznej imprezy. Mucha i poszetka nadadzą całości wykwintnego uroku.

1126

#2

Oto kolejna propozycja luźniejszego zestawu dla „opornych” i zbuntowanych. Biel koszuli  i szarość i czerń nadadzą szyku, ale jednocześnie spowodują, że będziemy wyglądali elegancko i „świeżo”. czerwona kontrastowa mucha da znać wszystkim, że na imprezę przyszliśmy z niebywałą energią, która mamy zamiar spożytkować podczas tańców.

1124

#3

Jak ożywić biznesową marynarkę, by stała się wizytowa? Wystarczy kilka dodatków takich jak mucha, poszetka, pasek oraz buty, aby uzyskać pożądany efekt. W takiej stylizacji śmiało możemy wyjść potańczyć do modnego miejsca w mieście i szaleć do białego rana.

1069

1063

#4

Oto propozycja dla mężczyzn ceniących sobie elegancję i przywiązanie do klasycznej tradycji, a także dbających o to, by dobrze dopasować się do balowych sukienek swoich partnerek.

1361

#5

Ta sylwestrowa stylizacja jest przeznaczona dla mężczyzn, którzy wybierają się na wielką noworoczną galę.

1337

#

Podpowiadamy, że nie tylko biel koszul sprawdzi się na imprezach sylwestrowo-noworocznych. Wszelkie odcienie koloru blue będą idealnie pasowały do wszelkich kolorów garniturów i marynarek, które założymy.

Każdy z nas wie jak ważną rolę odgrywają dodatki. Pamiętajmy, aby kolorystyka dodatków podkreślała kolor garnituru, czy marynarki, a także była adekwatna do rodzaju uroczystości. Sylwestrowa noc z pewnością będzie wymagać wizytowego krawatu, bądź jedwabnej muchy. Idealnym uzupełnieniem naszej stylizacji będzie kontrastowa poszetka.

1106

0983

1178

1197